درباره ما

ما چه کار میکنیم؟

پلتفرم طاووس توانسته است با به‌کارگیری روش‌های به‌روز و هوشمند، تحولی گسترده در فضای تبلیغات آنلاین وب‌سایت‌های فارسی‌زبان ایجاد نماید.همواره کوشیده ایم تا به درست ترین نحو ممکن نیازهایتان را درک کنیم و بهترین مسیرها را با تخصص و تجربه ای که داریم انتخاب کرده و در نهایت، تمامی ابزارهای لازم و قدرتمندترین رسانه های کشور را برای تحقق یکایک اهدافتان به کار بگیریم.

با تجربه ترین تیم

پس از کسب تجربه های بزرگ و موفق در طی سال ها فعالیت تبلیغاتی در زمینه های مختلف، می توانیم ادعا کنیم که ما می دانیم مشتریان بالقوه تان به چه حرفی گوش می دهند و چه چیزی را دوست دارند بشنوند.

قوی ترین رسانه ها

ما می دانیم مشتریان آینده شما معمولا کجا هستند و در چه زمان هایی از چه رسانه های دیجیتالی، بیشتر استفاده می کنند. هر جای دنیای آنلاین که باشند ما نیز در آن جا هستیم و پیامتان را به آن ها می رسانیم!

بهترین همراه

از همین لحظه ای که این وب سایت را می خوانید تا زمان تحقق یکایک اهدافتان، همواره و در تمامی چالش های مسیر مشترکمان، در کنار شما هستیم.

از کلیک ها و بازدیدهای تبلیغات خود آگاه باشید

همین امروز با طاووس رشد کنید و برند خود را ارتقا دهید

تبلیغات ویدیویی یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغات است. شما میتوانید در طاووس با ساخت کمپین های ویدیویی کسب و کار خود را به گروه هدف مورد نظرتان معرفی و مخاطبان و کاربران بیشتری را جذب کنید .